czwartek, 5 września 2013

Garażowe skarby

Witam,
mam do oddania kilka rzeczy wyciągniętych z garażu w ramach jesiennych porządków. Kupowałam je i zbierałam z myślą o swoim mieszkaniu, ale skoro przez tyle czasu leżały tam nietknięte, niech posłużą komuś innemu :)

ŚWIECZKA W KSZTAŁCIE MISIA RETRO
Siedzący miś z kokardą na szyi, podpierający głowę łapką.
Przywieziona z podróży przez kogoś z rodziny. Wysokość 12 cm, szerokość 8 cm. Jedyne wady to lekko  uszczerbiony wosk na lewej łapce i uszku, widać na zdjęciach. Nigdy nie palona, czysty knot.
Cena: 30 zł + przesyłka.OBRAZEK NA ŚCIANĘ Z BŁĘKITNYM KWIATKIEM
Dosyć ciężki obrazek, wykonany chyba z gipsu. Piękny motyw przestrzennego kwiatka, spękania nadają całości nieco antyczny charakter. Wymiary 17x17 cm, firmy Marks&Spencer Home - plakietka z tyłu mówi, że całość jest ręcznie malowana.
Cena: 28 zł + przesyłka
DWA SZKLANE PTASZKI - ŚWIECZNIKI - SPRZEDANE
Komplet dwóch uroczych szklanych ptaszków z kryształu. Otwór na długą wąską świeczkę o średnicy 1,5 cm. Wysokość 8 cm, średnica podstawy 5,5 cm. Sprzedawane razem.
Cena: 24 zł + przesyłka.
Zdjęcia nieco ciemne, trudno było mi ptaszki uchwycić. Na niektórych zdj przy łebku widać zielone smugi - to nie wada, tylko odbita ściana mojej kuchni :)

ZESTAW DO ESPRESSO BIAŁO-CZARNY
Zestaw 4 filiżanki plus talerzyki do espresso. Każda filiżanka ma inny wzór. Idealne do eleganckiej i nowoczesnej kuchni, do codziennego użytkowania bądź jako element wystroju.
Producent Eduscho Cafissimo.
Średnica kubeczka - 5,5 cm, wys.5,5 c. Średnia talerzyka12 cm.
Cena: 25 zł + przesyłka.


Osoby zainteresowane proszę o komentarz pod postem i maila na adres: minawia@op.pl
Dziękuję.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz